آدسانیا: برای رقصیدن تانگو باید دو نفر باشید

Israel adesanya

پس از اتمام مسابقات یو اف سی‌ ۲۴۸ و دفاع ایزرائیل آدسانیا از کمربند قهرمانی میدل ویت در مقابل یوئل رومرو، او در مصاحبه‌ای با مگن اولیوی در مورد بازی گفت: 

بعد از مسابقه من مایوس بودم چون پارتنر رقص من نمیخواست برقصه. شما به کلوین گستلوم نگاه کنید، اون وارد یک جنگ با من شد. رابرت ویتیکر هم همینطور. برای رقصیدن تانگو شما باید ۲ نفر باشید. بنابراین من هی‌ سعی‌ می‌کردم که بجنگم ولی‌ تو فقط اونجا ایستاده بودی و به من میگفتی‌ که حمله کنم، این خنده داره. اون بهترین ضرباتش رو در راند اول زد. اون شاید تنها راندی بود که برنده بود. ببینید اون پوکر فیس خوبی داره (دارای قیافه عاری از بیان، مثل کسی‌ که پوکر بازی می‌کند) و طوری وانمود میکنه که انگار صدمه‌ای ندیده اما پاهای اون دروغ نمیگن. من پاهاش رو داغون کردم. من اون رو زدم. اما بله، من هیچوقت در مسابقه خسته کننده‌ای نبودم. نمیخوام بگم که این مسابقه خسته کننده بود اما من انتظار مسابقه دیگری رو در مقابل اون داشتم. حتی در راند پنجم من با خودم گفتم که مشکلی‌ نیست و اون احتمالا در این راند برای پیروز شدن به آب و آتش میزنه و در انتظار موندم. برای رقصیدن تانگو باید ۲ نفر باشید اما تنها من بودم که میخواستم برقصم. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.