عذرخواهی برایان اورتگا پس از سیلی زدن به مترجم زامبی

korean zombie vs brian ortega

برایان اورتگا از مترجم زامبی کره ای عذرخواهی کرد. اورتگا در رویداد یو اف سی ٢۴٨ به مترجم زامبی کره ای حمله ور شد و پس از سیلی زدن به او سالن MGM Grand را ترک کرد.

داستان از اینجا شروع شد که زامبی حدود یک ماه پیش در برنامه آریل هلوانی گفت (از طریق مترجم) که تمایلی به مبارزه در مقابل برایان اورتگا ندارد. چراکه اورتگا از مبارزه در مقابل او پیش از این فرار کرده و به همین جهت نمیخواهد که اتفاقات دفعه پیش مجددا تکرار شود (اورتگا و زامبی در دسامبر سال گذشته قرار بود که با هم روبرو شوند ولی اورتگا بدلیل مصدومیت کنار کشید. فرنکی ادگار جای اورتگا را گرفت و در راند اول مغلوب زامبی شد).

زامبی دیروز اورتگا را به شدت مورد انتقاد قرار داد و او را به چالش کشید:

من فقط ١٠ متر با تو فاصله داشتم و دو ساعت اول تو هیچ کاری نکردی. ولی به محض اینکه رفتم دست شویی، به مترجم من حمله کردی و به او سیلی زدی. یک فرد شخصی… تو ترسویی بیش نیستی… تو رو ناک اوت میکنم و صورتت رو خونیین و مالین میکنم. امیدوارم که این بار فرار نکنی.

اورتگا امروز از طریق توییتر به چالش زامبی پاسخ داد و نوشت:

از جِی پارک مترجم زامبی بخاطر اون شب عذرخواهی میکنم. وقتی که زامبی حاضر باشه، با او مبارزه میکنم.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.