الکساندر ولکانووسکی: سهودو تنها می‌خواهد که مطرح باشد

alexander volkanovski

هنری سهودو چندی پیش در پیامی الکساندر ولکانووسکی را به چالش کشید. او گفت که می‌خواهد به اولین قهرمانی تبدیل شود که عنوان قهرمانی در سه وزن مختلف را کسب نماید. قهرمان فدرویت (پروزن) سازمان یو اف سی‌ الکساندر ولکانووسکی در پیامی به صحبتهای سهودو واکنش نشان داد:

هنری صحبت میکنه و اسمی از خودش میاره تا مطرح باشه و کارش درسته. اما اگه این اتفاق بیفته و ما همدیگر رو در اوکتاگون ببینیم، اون از به چالش کشیدن من به سرعت پشیمون میشه.    

ولکانووسکی در مورد مسابقه بعدی سهودو در مقابل خوزه الدو گفت: 

الدو چند تا باخت داشته اما هنوز خوبه. من هنوز فکر می‌کنم که مسابقه سختیه برای سهودو پس امیدوارم که سهودو اون رو دست کم نگیره. مسابقه در مقابل الدو شوخی‌ نیست. من حتی نمیدونم که چند سالشه اما با اینکه سنش کم نیست خیلی‌ خوب حرکت میکنه. هنوز فکر می‌کنم که الدو میتونه از عهده این کار بر بیاد. نمیدونم. بدون شک مسابقه رو میبینم. فکر می‌کنم که الدو میتونه برنده این بازی باشه. 

هنری سهودو (٢ – ١۵) در تاریخ ٩ مِی (٢٠ اردیبهشت) در فایت اصلی یو اف سی ٢۵٠ به مصاف جوزه آلدو (۶ – ٢٨) خواهد رفت.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.