الکساندر ولکانووسکی: سهودو تنها می‌خواهد که مطرح باشد

alexander volkanovski

هنری سهودو چندی پیش در پیامی الکساندر ولکانووسکی را به چالش کشید. او گفت که می‌خواهد به اولین قهرمانی تبدیل شود که عنوان قهرمانی در سه وزن مختلف را کسب نماید. قهرمان فدرویت (پروزن) سازمان یو اف سی‌ الکساندر ولکانووسکی در پیامی به صحبتهای سهودو واکنش نشان داد:

هنری صحبت میکنه و اسمی از خودش میاره تا مطرح باشه و کارش درسته. اما اگه این اتفاق بیفته و ما همدیگر رو در اوکتاگون ببینیم، اون از به چالش کشیدن من به سرعت پشیمون میشه.    

ولکانووسکی در مورد مسابقه بعدی سهودو در مقابل خوزه الدو گفت: 

الدو چند تا باخت داشته اما هنوز خوبه. من هنوز فکر می‌کنم که مسابقه سختیه برای سهودو پس امیدوارم که سهودو اون رو دست کم نگیره. مسابقه در مقابل الدو شوخی‌ نیست. من حتی نمیدونم که چند سالشه اما با اینکه سنش کم نیست خیلی‌ خوب حرکت میکنه. هنوز فکر می‌کنم که الدو میتونه از عهده این کار بر بیاد. نمیدونم. بدون شک مسابقه رو میبینم. فکر می‌کنم که الدو میتونه برنده این بازی باشه. 

هنری سهودو (٢ – ١۵) در تاریخ ٩ مِی (٢٠ اردیبهشت) در فایت اصلی یو اف سی ٢۵٠ به مصاف جوزه آلدو (۶ – ٢٨) خواهد رفت.

Facebook
Twitter

شان اومالی: بعد از شکست پیوتر یان تایتل شات میخوام ولی‌ ژوزه آلدو میتونه قبل از من نبرد قهرمانی رو داشته باشه چون یه قهرمان افسانه ایه و حقشه

شان اومالی در صحبتهای اخیر خود گفت:  چیزی که مشخصه اینه که نتونستم نشون بدم که جایگاهم بین تاپ تن هستش (ده مبارز برتر

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.