تمایل کولبی کاوینگتون به مسابقه در مقابل تایرون وودلی

colby covington

مسابقات یو اف سی‌ لندن به دلیل ویروس کورونا به مکانی دیگر و به آمریکا منتقل شد. به همین دلیل بعضی‌ از مبارزان این مسابقات نمیتوانند خود را در این مدت کوتاه به کشور آمریکا برسانند. پس از اعلام این خبر و کنسل شدن مسابقه لیون ادواردز، سازمان یو اف سی‌ به دنبال حریفی برای تایرون وودلی میباشد. وودلی در توییتر خود برای روبرو شدن با کولبی کاوینگتون ابراز تمایل کرد. به نظر می‌رسد که کاوینگتون نیز با توجه به مدت کوتاه تمرینی بی تمایل به این مسابقه نباشد. او در توییتر خود نوشت:

صحبتهایی از بیرون موندن لیون ادواردز از مسابقات لندن به گوش میرسه. هم یو اف سی‌ و هم کشور آمریکا به یک قهرمان احتیاج داره. کی‌ میخواد قهرمان امریکایی رو با کلاه “آمریکا را بزرگ و برجسته کنیم” (Make America Great Again) رو در کانال‌ ای اس پی‌ ان رو ببینه که مشغول کتک زدن تایرون وودلیه؟ هم برای سرگرمی شما و هم لذت بردن من.  

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.