بن اسکرن: کاوینگتون فیلم بازی نمیکنه، اون واقعا آدم مزخرفیه

ben askren

کولبی کاوینگتون با توجه به حمایت شدید او از دونالد ترامپ (و پشتیبانی ترامپ از او) و همچنین انجام رفتاری که باب میل بسیاری از مبارزان ورزش ام ام‌ ای نبوده، خود را به یکی‌ از پر حاشیه‌ترین فایترهای سازمان یو اف سی‌ تبدیل کرده است. بن اسکرن دیگر مبارز پر حاشیه این سازمان که چندی پیش از بازنشستگی خود خبر داد، سابقه درگیری لفظی با کاوینگتون را دارد. در مصاحبه‌ای با لو کیک ‌ام ام‌ ای بن اسکرن در مورد کولبی کاوینگتون گفت:

فکر می‌کنم که آدم وحشتناک مزخرفیه. فکر می‌کنم که این موضوع به اندازه کافی‌ ثابت شده چون هر جایی‌ که میره دیگران نمیتونند تحملش کنند. فکر می‌کنم که این موضوع در امریکن تاپ تیم هم ثابت شده (باشگاه تمرین کولبی کاوینگتون و بسیاری دیگر از مبارزان سازمان یو اف سی‌). توانایی‌ فنی‌ اون خیلی‌ خوبه، اون حتی نزدیک بود کمربند قهرمانی رو هم ببره. بلده که چطوری واسه خودش تبلیغ کنه. با وجودی که شاید بعضی‌‌ها خیال کنند که داره فیلم بازی میکنه ولی‌ اینطوری نیست. اون واقعا در زندگی‌ واقعی‌ اینقدر آشغال و مزخرفه. 

 باید دید که آیا سازمان یو اف سی‌ با توجه به ابراز علاقه کاوینگتون و تایرون وودلی برای روبرو شدن در مقابل همدیگر، این مبارزه دیدنی‌ را ست خواهد کرد یا خیر

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.