رویدادهای آینده یو اف سی به تعویق افتاد – یو اف سی ٢۴٩ همچنان پا برجا

dana white ufc 249

قوانین جدید کشور آمریکا برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا، سه رویداد آینده یو اف سی را متوقف کرد. بااینحال به گفته رئیس یو اف سی دیدار حبیب نورماگومدوف و تونی فرگوسن همچنان پا برجاست. وایت امروز در مصاحبه ای با کانال ESPN در این رابطه گفت.

ما آماده برگزار کردن مسابقاتمون هستیم ولی پرزیدنت (ترامپ) اخیرا اعلام کرد که هرگونه تجمع بیش از ١٠ نفر در آمریکا ممنوع شده… قبلا ۵٠ نفر بود و ما میتونستیم مسابقاتمون رو بدون تماشاگران برگزار کنیم ولی با این قانون جدید کار ما غیر ممکن شد… ما در نتیجه سه رویداد بعدیمون رو به تعویق میندازیم ولی مبارزه تونی فرگوسن و حبیب در تاریخ ٣٠ فروردین (١٨ آپریل) همچنان پا برجاست.

وایت در ادامه افزود.

امیدواریم که تا ماه آپریل اوضاع بهتر بشه ولی فرقی نمیکنه. این فایت باید برگزار بشه. چه با حضور تماشاگران، چه بدون تماشاگران. اصلا احتمال داره که این فایت در کشور دیگری برگزار بشه (خارج از آمریکا) ولی حتما برگزار میشه…

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.