نظر پدر نورماگومدوف در مورد مکان احتمالی مبارزه حبیب و تونی

khabib nurmagomedov

با به تعویق افتادن سه رویداد آینده یو اف سی، دیدار حبیب نورماگومدوف و تونی فرگوسن در هاله ای از ابهام قرار دارد. رئیس یو اف سی بتازگی اعلام کرد که احتمال کنسل شدن این مبارزه در کشور آمریکا (نیویورک) وجود دارد و این مبارزه میتواند در کشور دیگری برگزار شود.

عبدالمناپ نورماگومدوف پدر حبیب نورماگومدوف در مصاحبه ای با کانال RBC Sports در این رابطه گفت؛

به احتمال زیاد این مبارزه در شهر دبی برگزار میشه. با این مریضی (کرونا) در جاهای گرمسیر بهتر میشه مبارزه کرد و اماراتی ها فکر کنم سریع تر و راحت تر هزینه این فایت را پرداخت کنند. البته مکان جدید ابوظبی هم میتونه باشه ولی در انتها دانا وایت و یو اف سی تصمیم گیرنده هستند.

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.