گگارد موساسی: ایزرائیل آدسانیا برای من فایت خوبیه

gegard mousasi vs israel adesanya

گگارد موساسی پیش از ترک کردن یو اف سی در سال ٢٠١٧ و پیوستن به سازمان بلاتور، در رده بندیهای دسته میان وزن یو اف سی در جایگاه سوم قرار داشت (۵ برد پیاپی). ایزرائیل آدسانیا (٠ – ١٩) در سال ٢٠١٨ به یو اف سی پیوست و در حال حاضر قهرمان گروه میان وزن یو اف سی میباشد.

کانال Score MMA بتازگی در مصاحبه ای با موساسی از او پرسید که یک مبارزه احتمالی بین موساسی و آدسانیا چگونه به اتمام خواهد رسید. گگارد در جواب گفت؛

این فایت (مقابل آدسانیا) واسه من فایت خوبیه. شما در مقابل آدسانیا باید صبور باشین. شما نمیتونین برای ضربه زدنش اون رو تعقیب کنین. چراکه اون موقع با ضد حمله هاش روبرو میشین. برای من این فایت خیلی خوبیه بدلیل اینکه من با چند نفر از کسانی که درگلوری با او مبارزه کرده اند تمرین (اسپارینگ) کردم و عملکرد من مقابل اونها خیلی خوب بود. بنابراین من خوب میتونم فاصله ام رو در مبارزه با او اندزه گیری کنم… ولی خب همه این حرف ها (آدسانیا – موساسی) فرضی هستند و این فایت اتفاق نمیفته…

گگارد موساسی (٧ – ۴۶) بتازگی قراردادش را با بلاتور تمدید کرد و در تاریخ ٩ مِی (٢٠ اردیبهشت) برای کسب عنوان قهرمانی میان وزن بلاتور به مصاف داگلاس لیما (٧ – ٣٢) میرود.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.