دریک لوییس: فایت آدسانیا – رومرو از مبارزه من با اِنگانو بد تر بود

derrick lewis

یکی از بزرگ ترین فایت های سال ٢٠٢٠ میلادی که هواداران بی صبرانه در انتظارش بودند دیدار ایزرائیل آدسانیا و یوئل رومرو بود که توقعات را برآورده نکرد و به یک مبارزه خسته کننده تبدیل شد.

در حالی که بسیاری از هواداران از عملکرد آدسانیا و رومرو ناراضی بودند، بنظر میرسد که این مبارزه مورد پسند دریک لوییس واقع شد. لوییس در گفتگویی با آریل هلوانی در این رابطه گفت؛

بله این مبارزه (آدسانیا – رومرو) رو دیدم و خوشحالم که اینجوری تموم شد (با خنده). بدلیل اینکه مردم بعد از فایت من با فرانسیس خیلی اذیتمون کردند و میگفتند که فایت شما کسل کننده ترین فایت تاریخ بود… فایت اونا از فایت ما خسته کننده تر بود (خنده)… باید اینطور باشه… مگه نه؟ الان دیگه کسی حرف فایت من و انگانو رو نمیزنه…

فرانسیس انگانو و دریک لوییس در سال ٢٠١٨ با هم روبرو شدند و دیدار آنها نیز به مبارزه ای بسار کسل کننده تبدیل شد. شما چه فکر میکنید؟ آیا حق با دریک لوییس است؟

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.