صحبت های ادواردز در مورد بهم خوردن مبارزه اش با وودلی

leon edwards

مسابقه تایرون وودلی (۱-۴-۱۹) در مقابل لیون ادواردز (۳-۱۸) و بسیاری دیگر از مسابقات یو اف سی‌ لندن به دلیل ویروس کورونا لغو شدند. لیون ادواردز در یکی‌ از آخرین مصاحبه‌های خود از خواسته‌ی یو اف سی‌ صحبت کرد: 

من شنبه شب رفتم توی تختم و خوابیدم و ساعت ۹ صبح یکشنبه با تلفن یو اف سی‌ بیدار شدم که گفتند که بازی یو اف سی‌ لندن به هم خورده و من باید امروز برم آمریکا. من گفتم چی‌، صبر کن، چقدر زمان برای این کار دارم؟ که اونها به من گفتند که ۳ ساعت وقت دارم که خودم رو به فرودگاه هیترو برسونم و از اونجا با تیمم پرواز کنم. واسه من این کار غیر ممکن بود. من پرسیدم که قراره کجا برم، اونها گفتند که هنوز نمیدونند و وقتی‌ هواپیما رو بگیرم و برسم آمریکا اونجا مشخص میشه. جریان از این قرار بود. واسه اونها (یو اف سی‌) مهم نبود که من چطوری قراره با توجه به ممنوعیت سفر (با توجه به شرایط کشور انگلیس) به کشورم برگردم، واسه اونها تنها این مهم بود که من برم اونجا. ما دوباره به یو اف سی‌ زنگ زدیم و پرسیدیم که آیا میشه برای آماده کردن وسایل و مسائل دیگه دوشنبه یا سه شنبه پرواز کنیم که پاسخ اونها نه بود. اونها گفتند اگه میخوای این بازی اتفاق بیفته امروز (یکشنبه) باید بیای. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.