گگارد موساسی: رفتار یو اف سی با من عادلانه نبود

gegard 1

بنظر نمیرسد که گگارد موساسی در فکر بازگشت به سازمان یو اف سی باشد. به خصوص اکنون که قرارداد او با بلاتور تمدید شده است. موساسی در گفتگویی با خبرگزاری Score MMA در مورد دلیل جدایی اش از یو اف سی در سال ٢٠١٧ صحبت کرد و گفت که بزرگ ترین دلیل جدایی او دریافت نکردن تایتل شات بود.

با بلاتور خیلی راحت کنار اومدم و قراردادم رو تمدید کردم. اسکات (کوکر) رو دیدم و ١۵ دیقه بعد قرارداد جدیدم رو امضا کردم. خیلی از این بابت خوشحالم… اینجا (بلاتور) خیلی باهام خوب رفتار میکنند و حقوق خوبی هم به من میدن. علاوه بر این رابطه من با اسکات (رئیس بلاتور) و سایر کارکنان بلاتور خیلی خوبه و احساس میکنم که جزو یک تیم هستم…

خیلی دوست دارم با ایزرائیل (آدسانیا) مبارزه کنم. سبک بازیش به من میخوره و واسه من فایت خیلی خوبیه. ویتیکر هم همینطور. ولی خب کاریش نمیشه کرد… یکی از بزرگ ترین دغدغه های من در یو اف سی این بود که اون موقع که چند تا برد پیاپی داشتم (و تایتل شات نوبت من بود)، یک مرطبه جورج سنت پیر از بازنشستگی برگشت و تایتل شات رو به اون دادند (در مقابل مایکل بیسپینگ). و یک بار هم تایتل شات رو به دن هندرسون دادند با وجود اون همه باخت هایی که داشت. رفتار اونا با من عادلانه نبود ولی خب از لحاظ بیزنس متوجه هستم که یو اف سی جی اس پی رو انتخاب کرد.

گگارد موساسی پیش از ترک کردن یو اف سی در سال ٢٠١٧ و پیوستن به سازمان بلاتور، در رده بندیهای دسته میان وزن یو اف سی در جایگاه سوم قرار داشت (۵ برد پیاپی). مایکل بیسپینگ قهرمان میان وزن بود. لوک راکهولد در رده اول، یوئل رومرو در رده دوم و گگارد موساسی در جایگاه سوم دسته میان وزن قرار داشت.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.