ماسویدال: کاوینگتون شکننده‌ترین و حساسترین شخص در تاریخ یو اف سی‌ است

masvidal covington

باشگاه ”اَمِریکن تاپ تیم“ یکی‌ از بهترین باشگاه‌های حال حاضر دنیاست و بسیاری از فایترهای یو اف سی‌ در این باشگاه حضور دارند و مشغول تمرینات خود هستند. کولبی کاوینگتون و خورخه ماسویدال، دو دوست سابق و دشمنان امروز نیز در این باشگاه مشغول به فعالیت هستند. با توجه به حاشیه‌های زیاد مبارزان و کل کل و توهین آنها به همدیگر، دن لمبرت مالک باشگاه ”اَمِریکن تاپ تیم“ در قانونی‌ جدید (خط مشی‌ باشگاه) هر گونه توهین به همدیگر را در باشگاه قدغن کرد. خورخه ماسویدال اما در توییتی به هم تیمی سابق خود حمله کرد:

کولبی بره گورشو گم کنه. او شکننده‌ترین و حساس‌ترین آدم در تاریخ یو اف سی‌ است. شما نمیتونید من رو به خاطر این حرفها از باشگاه اخراج کنید چون این قانون تنها برای فایترها صدق میکنه، نه خشتک بو کن‌هایی‌ که فکشون توسط یه خشتک بو کن دیگه شکسته میشه. امریکن تاپ تیم، همه ما میدونیم که اون یه فایتر نیست.  

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.