دستگیر شدن جان جونز در شهر البوکرکی

jones

قهرمان لایت هوی ویت یو اف سی مجددا در دردسر افتاد. جان جونز دیروز در شهر البوکرکی بدلیل مست بودن هنگام رانندگی، استفاده بی ملاحظه از سلاح گرم، ماشین بدون بیمه و بطری مشروب سر باز (قانونی در آمریکا) در ماشین دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری KOAT’s پلیس البوکرکی پس از صدای شلیک یک گلوله، به خیابان Central Avenue اعزام شد. جایی که جونز در وسیله نقلی خود نشسته بود. به گفته پلیس البوکرکی جونز شنیدن صدای گلوله را انکار کرد بااینحال گفت که او مدتیست در حال رانندگی بوده.

ماموران پلیس پس از مشکوک شدن به جونز که تا حدودی مست بنظر میرسید از او یک آزمایش هوشیاری گرفتند که با جوابی مثبت روبرو شد. پلیس پس از آن یک هفت تیر و یک بطری شراب Recuerdo (گفته میشود از نوع مشروب خورخه ماسویدال El Recuerdo Mezcal) در ماشین جونز پیدا کرد.

این اولین باری نیست که جونز با قوانین رانندگی مشکل داشته و پیش از این نیز در دردسر افتاده است. جونز در سال ٢٠١٢ میلادی بدلیل رانندگی در حال مستی و تصادف با تیر چراغ برق در شهر نیویورک بازداشت شد. جونز در سال ٢٠١۵ نیز با یک زن حامله تصادف کرد و از محل حادثه فرار کرد (جونز ماشین خود را در خیابان رها کرد و با پای پیاده از محل جرم گریخت). جونز پس از این حادثه عنوان قهرمانی خود را از دست داد.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.