دفاع والنتینا شوچنکو از جان جونز

valentina shevchenko

پس از اتفاقات اخیر و دردسر جدید جان جونز، بسیاری از مبارزان سازمان یو اف سی‌ و دیگر سازمانهای‌ام ام ‌ای در توییتر به قهرمان لایت هوی ویت واکنش نشان دادند. در این بین اما والنتینا چوشنکو قهرمان مگس وزن بانوان یو اف سی‌ در حمایت از جونز نوشت:

چقدر ناراحت کننده است که جهان مدرن کاملا راجع به تبلیغات رسانهاست! الان خیلیها به جان جونز توهین کردند در حالیکه چیزی در مورد شرایط حقیقی‌ اون ماجرا نمیدونند! مسابقه من و اون در یک کارت مسابقه داشتیم، دیدم که آدم مهربون و شرافتمندیه! اون در تموم این شرایط سخت بوده – اون قدرتمندتر از پیش بر میگرده!   

Facebook
Twitter

پیشبینی‌ کورتیس بلیدز از فایت جان جونز – استیپه میوچیچ: انتخاب من استیپه هست، اون چند بار توی مسابقات پنج راندی بوده و نشون داده که قدرت ناک اوت داره

کورتیس بلیدز شنبه شب و در مسابقات پیش رو به مصاف تام اسپینال میرود. او در برنامه‌ی “فایتر در مقابل نویسنده” در مورد فایت

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.