اقدامات کانر مک گرگور برای مبارزه با ویروس کرونا

conor

همانطور که میدانید تعدادی از کشورهای دنیا برای مقابله با ویروس کرونا اماکن عمومی خود را تعطیل کرده اند و بسیاری از مردم این کشورها در قرنطینه به سر میبرند. کشور ایرلند نیز بتازگی با دو هفته تعطیلی اجباری (دو تا پنج هفته) این کار را شروع کرد.

کانر مک گرگور حدود یک هفته پیش در بیانیه ای (ویدیو) دست به دامن مسئولان و رهبران کشور ایرلند شد و از آنها خواهش کرد که برای مقابله با این ویروس کشور ایرلند را کاملا تعطیل و قرنطینه کنند. مک گرگور همچنین مبلغ یک میلیون دلار برای خریداری تجهیزات ایمنی، به بیمارستان های استان لاینستر (در کشور ایرلند) اهدا کرد.

قهرمان سابق پروزن و سبک وزن یو اف سی دیروز با انتشار یک ویدیو از تصمیم مسئولان کشور ایرلند حمایت کرد و از مردم نیز درخواست کرد که در این راه او را یاری کنند.

خوشحالم که تعطیلی کامل شروع شده. اگر شما وارد این بازی نشین، نمیتونین پیروز بشین (بدون تعطیلی نمیتونیم از این ویروس خلاص بشیم)…

مک گرگور در ادامه افزود که طبق مطالعات یک فیزیکدان معروف که تئوری او در آفریقا برای مقابله با بیماری ابولا به کار گرفته شد، برای جلوگیری از یک پاندمی میبایست کشور به مدت پنج هفته تعطیل و قرنطینه باشد.

سریع ترین و تنها راهی که میتونه از گسترش این ویروس در کشور ایرلند، آمریکا و سایر کشورهای دنیا جلوگیری کنه، پنج هفته تعطیلی و قرنطینه شدن کامل هر کشوره… تعطیلی باعث میشه که این مریضی به شکل چشم گیری کاهش پیدا کنه.

در دو هفته اول، اونهایی که یه کم مریض بودن در قرنطینه خوب میشن و اون ١۴٪ که حالشون خیلی بده میتونن به بیمارستان مراجعه کنند. در هفته سوم، چهارم و پنجم اگر شخص جدیدی در یک خانواده بیمار شد هم مثل دو هفته اول یا با قرنطینه شدن و یا با مراجعه به بیمارستان خوب میشه. و به این شکل ما میتونیم با گسترش این ویروس مقابله کنیم.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.