حبیب – فرگوسن در هاله ای از ابهام | گیچی حریف جدید فرگوسن؟

tony justin khabib

اینطور که بنظر میرسد مبارزه حبیب نورماگومدوف در مقابل تونی فرگوسن برای پنجمین بار در آستانه کنسل شدن است. حبیب نورماگومدوف که در حال حاضر در داغستان به سر میبرد دیروز از طریق اینستاگرم لایو اعلام کرد که کشور روسیه مرزهای خود را بسته و او در حال حاضر نمیتواند روسیه را ترک کند.

ما در باشگاه AKA مشغول آماده سازی بودیم و یو اف سی به ما گفت که رویداد یو اف سی ٢۴٩ صد در صد خارج از آمریکا برگزار میشود. آنها گفتند که به احتمال ٩٩ در صد این رقابت ها در کشور امارات (ابوظبی) برگزار خواهند شد. ما هم تصمیم گرفتیم که حدود یک ماه قبل از این مبارزات به امارات سفر کنیم و آماده سازی ها را در آنجا ادامه بدیم. وقتی که رسیدیم متوجه شدیم که امارات مرزهای خود را بسته و فقط ساکنان این کشور اجازه ورود دارند. مجبور شدیم به روسیه برگردیم. الان در داغستان هستم و همچنان در حال آماده سازی هستم ولی دقیقا نمیدونم واسه چی… بعد از آمدن به روسیه متوجه شدیم که روسیه هم مانند باقی کشورها مرزهایش را بسته و ما اکنون اجازه خروج نداریم…

نورماگومدوف در ادامه گفت که یو اف سی به او اطلاع داده که حریف دیگری میتواند به جای او با تونی فرگوسن روبرو شود. طبق گزارشی از آریل هلوانی، جاستین گیچی اکنون به عنوان جانشین نورماگومدوف به تونی فرگوسن پیشنهاد شده. بااینحال حریفان هنوز قراردادی را امضا نکرده اند.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.