داستین پویریر: من تونی فرگوسن رو شکست میدم

dustin poirier

مبارزان زیادی برای حضور در رویداد یو اف سی‌ ۲۴۹ ابراز علاقه کرده ا‌ند. مسابقه حبیب در مقابل تونی همچنان در هاله‌ای از ابهام است و به عقیده بسیاری حبیب با توجه به ممنوعیت خروج از کشور روسیه به این بازی نمیرسد. داستین پویریر که در آخرین دیدار خود در مقابل حبیب نورماگومدوف شکست خود در مصاحبه‌ای با اریل هلوانی برای حضور در این کارت ابراز علاقه کرد:

من حاضرم که با هر کسی‌ مبارزه کنم (در یو اف سی‌ ۲۴۹)، من جدا فکر می‌کنم تونی رو شکست میدم. می‌تونم هم با گیچی مبارزه کنم و ریمچ داشته باشم. 

داستین پویریر که طبق برنامه قرار بود که در تاریخ ۱۶ می‌‌ و در سن دیگو با دن هوکر روبرو شود بر این باور است که به دلیل ویروس کووید ۱۹ آن مسابقه نیز کنسل میشود. 

فکر نمیکنم که اون بازیها برگزار بشن. این حس رو ندارم. در حال حاضر شرایط آماده سازی خوب نیست. من اینجا در لویزیانا جیم (باشگاه) شخصی‌ خودم رو دارم و در اونجا با کیسه بوکس تمرین می‌کنم. دو تا از دوستام اونجا هستند که با من تمرین میکنند، اونها از محیط اجتمایی‌ فاصله گرفتند و من بشون اطمینان دارم که باشگاه رو آلوده نکنند. بعضی‌ وقتها هم میدوم تا خودم رو در فرم نگه دارم. اما اگه بخوام آمادگیم رو به مسابقه‌ای در اون سطح برسونم نمیتونم این کار رو انجام بدم. حریف من هم نمیتونه با این شرایط تمرین کنه. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.