کل کل خورخه ماسویدال و کامارو عثمان در توییتر

usman masvidal

آخرین توییت خورخه ماسویدال در مورد اعلام آمادگی او برای شرکت در یو اف سی ٢۴٩، واکنش قهرمان ولترویت یو اف سی را به همراه داشت. ماسویدال از جمله مبارزانی بود که پس از ابهامات اخیر در مورد مبارزه حبیب – فرگوسن، برای روبرو شدن با ال کوکویی (فرگوسن) اعلام آمادگی کرد.

١٨ آپریل (٣٠ فروردین) وقت من آزاده.

عثمان با دیدن توییت ماسویدال پیامی به او فرستاد.

پس بهتره که وزن کم کردن رو شروع کنی مادر ف***.

ماسویدال در جواب نوشت:

خفه شو علی! تو همیشه توییت های فایتر هاتو مینویسی. تنها کاری که باید انجام بدم اینه که کله فایترهای تو رو یکی یکی بکنم. فایت من رو ٧ هفته پیش از زمان فایت رد کردین و الان که دو هفته مونده میخواین مبارزه کنین؟ این حرف ها رو فقط برای مطرح شدن میزنین (منظور ماسویدال این بود که منیجر عثمان، علی عبدالعزیز توییت های او را مینویسد. البته حرف های ماسویدال لزوما صحت ندارند).

عثمان دقایقی بعد، اظهارات ماسویدال را با انتشار یک ویدیو کاملا رد کرد.

وقتی که دیدم فایت حبیب و فرگوسن احتمال داره که کنسل بشه، به دانا وایت زنگ زدم و گفتم که حاضرم یو اف سی ٢۴٩ را نجات بدم و با ماسویدال مبارزه کنم… گفتم که ماسویدال رو میخوام… کمی بعد وایت با من تماس گرفت و گفت که تیم ماسویدال او را پیدا نمیکنند. گفتم مساله ای نیست، ٢۴ ساعت بهشون وقت بدین. یک روز گذشت و اونها بعد از یک روز گفتند که ماسویدال حاضر نیست، تمرین نکرده، چاق شده، از بس اون مشروب آشغالش رو توی این چند وقت اخیر نوشیده… اون فقط برای مطرح شدن این حرف ها رو میزنه و فقط میخواد طرفداراشو بیشتر کنه…

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.