تونی فرگوسن: کمربند حبیب باید از او گرفته شود

tony ferguson

حبیب نورماگومدوف امروز از طریق اینستاگرم اعلام کرد که به دلیل بسته شدن مرزهای کشور روسیه نمیتواند که خود را به رویداد یو اف سی ٢۴٩ برساند. این در حالیست که یو اف سی هنوز مکان این رویداد را مشخص نکرده است. فرگوسن در گفتگویی با کانال ESPN به اظهارات اخیر نورماگومدوف واکنش نشان داد و گفت که کمربند قهرمانی سبک وزن میبایست از حبیب گرفته شود.

اون بعد از ابوظبی میتونست به آمریکا برگرده و کمپش رو اونجا تموم کنه. ولی تصمیم گرفت به داغستان بره… این آقا ترسیده و نمیخواد مبارزه کنه و یو اف سی باید عنوان قهرمانیش رو از او بگیره… البته متوجه هستم که خانواده او در روسیه هستند و او میخواست که توی این شرایط با اونا باشه، ولی همین اتفاق در یو اف سی ٢٠٩ افتاد و او به دلیل وزن کم کردن غلط کنار کشید (نورماگومدوف هنگام وزن کشی به مشکل برخورد و به بیمارستان منتقل شد).

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.