حمله حبیب نورماگومدوف به کانر مک گرگور

khabib nurmagomedov vs conor mcgregor

تنها ۲ هفته تا مسابقات یو اف سی‌ ۲۴۹ باقی‌ مانده اما مکان این بازیها هنوز اعلام نشده. در حالیکه بسیاری از مبارزان برای شرکت در این رویداد ابراز علاقه کرده ا‌ند سازمان یو اف سی‌ سیاست سکوت پیش گرفته است. کانر مک گرگور دیروز در پیامی نوشت که در فرم مبارزه کردن است و از حبیب به عنوان یک ترسو یاد کرد. حبیب هم به این توییت واکنش نشان داد و گفت:

آخرین بار وقتی‌ اون رو زدم داغون کردم، اون پاش رو بهانه کرد یا چیزی توی همین مایه ها. گفت که در فرم خوبی‌ نبود، الان چی‌ شده که در فرم خوبیه؟ چطور؟ ما چطور میتونیم در مورد فرم صحبت کنیم وقتی‌ زدم صورتش رو خورد کردم، وقتی‌ که تپ کرد (تسلیم شد)، اون موقع گفت که در فرم بدی بوده، یا بدون فرم بوده. الان میگه در فرم خوبی‌ قرار دارم و می‌تونم بیام مسابقه بدم. چند روز پیش پیام داده بود مردم مواظب خودتون و خونوادتون باشید، مواظب باشید، دولت از ما میخواد که خونه بمونیم. الان میگه که در فرم خوبی‌ قرار داره.. حرفهای مزخرف.. یک نفر باید مبارزه کنه، یک نفر باید پرواز کنه. واسه من این حرفها ساختگین. من همیشه رو راست بودم. شاید کسی‌ از این خوشش بیاد و شاید هم خوشش نیاد ولی‌ من همیشه خود واقعیم بودم. اما اون (کانر) متظاهره، در مورد چی‌ حرف میزنی، در مورد فرم؟ اون رفته بود توی یه جزیره‌ای و تمام مدت از ترس ویروس کورونا یه گوشه نشسته بود و صداش در نیومده بود. 

در ۶ اکتبر ۲۰۱۸ چه اتفاقی افتاد؟ مدت ۶ ماه رو در کمپ تمرینی بود و هر کاری که از دستش بر میومد رو انجام داد، اومد توی کیج و قبلش خیلی‌ حرف‌های زشتی زده بود، و توی کیج مثل یک مرغ (ترسو) تسلیم شد. تا وقتی‌ که من اینجا هستم، تونی فرگوسن حداکثر اینتریم چمپه و کانر همیشه نفر دوم قرار میگیره (در رنکینگ نفر سوم). اون در مقابل من هیچ کاری نمیتونه کنه. در کیج اون عدد صفره. دقیقا مثل وقتی‌ که با هم مبارزه کردیم، چه کاری تونست انجام بده؟ صفر. تا وقتی‌ که در یو اف سی‌ هستم تونی همیشه اینتریم چمپه و کانر نفر دومه. اینها همیشه نفره دوم باقی‌ میمونند و من هم نفر اولم. اونها در سطح من نیستند. این خوبه که یک اینتریم تایتل هست، تونی سزاوار اون هست و کانر هم شماره دو است و همه متوجه میشند که چه کسی‌ بهترینه. 

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.