کاوینگتون در مورد ینجیچک: عصبانیت اون به دلیل این بود که اون رو دیت نکردم

کولبی کاوینگتون یکی‌ از پر حاشیه ترین مبارزان سازمان یو اف سی‌ که چندی پیش به دلیل حمله به داستین پویریر، خورخه ماسویدال و تحقیر یوانا ینجیچک، تنها از پویریر معذرت خواهی‌ کرد در اظهار نظر‌ی در مورد دلیل عصبانیت یوانا ینجیچک گفت:

هیچوقت مشکلی‌ نبوده، هیچوقت من صحبتی‌ در مورد یوانا نکردم، من هیچوقت به اون بد نگاه نکردم یا چیز دیگه ای. یک روز اومد باشگاه و شروع کرد به جیغ و داد که کولبی اینه و اونه و اینکه از من متنفره. من با خودم گفتم چه اتفاقی افتاده؟ مشکلت چیه؟ میدونم که هفته پیش سعی‌ داشت که با من لاس بزنه و من هم اون قرار ملاقاتی رو که دنبالش بود رو بش ندادم چون حقیقتا من ملاک‌های خودم رو دارم و اون در ملاکهای من جایی‌ نداره. بنابراین احساساتش جریحه دار شد. فولاد آمریکایی و جذابیت غیر طبیعی جنسی‌ کولبی کاوینگتون نمیخواست که اون رو دیت کنه، نمیخواست که با اون لاس بزنه و علاقه‌ای به اون نداشت. چون من اینقدر مشغول پول دراوردن و سوپر مدل‌هایی‌ که به سمت من میان هستم که وقت واسه یک زن زشت لهستانی یا هر چیزی نداشته باشم. 

کولبی کاوینگتون پس از شکست یوانا در مقابل ویلی ژانگ، او را به دلیل صورت کبود و متورم مسخره کرد. پس از این اتفاق یوانا از مالک باشگاه امریکن تاپ تیم و پس از قانون جدید باشگاه در مورد ممنوعیت توهین، خواستار اخراج کاوینگتون از باشگاه شد. دن لمبرت، مالک باشگاه امریکن تاپ تیم هنوز واکنشی به اتفاق نشان نداده است.  

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.