جان کاوانا: هیچ شانسی برای حضور کانر در یو اف سی ٢۴٩ وجود ندارد

conor vs kavanagh

به گفته جان کاوانا، کانر مک گرگور در تاریخ ١٨ آپریل (٣٠ فروردین) مبارزه نخواهد کرد. مک گرگور چند روز گذشته از طریق توییتر اعلام کرد که در فرم مبارزه است و حبیب نورماگومدوف را برای مشکلات اخیری که پیرامون یو اف سی ٢۴٩ صورت گرفته مقصر دانست.

کاوانا سرمربی مک گرگور بتازگی در مصاحبه ای با آریل هلوانی گفت که هیچ شانسی برای حضور مک گرگورر در رویداد یو اف سی ٢۴٩ وجود ندارد.

اون (کانر) همیشه میخواد مبارزه کنه. ما فقط خودمون رو با شوخی های اول آپریل کمی سرگرم کرده بودیم (روز دروغ آپریل – در بسیاری از کشورها به عنوان یک روز ویژه با گفتن دروغ هایی به شوخی در ۱ آوریل گرامی داشته می‌شود). ایرلند در حال حاضر قرنطینست و هیچ شانسی برای حضور کانر در این رقابت ها وجود نداره. من و کانر اصلا همدیگه رو نمیبینیم و باشگاه ما کاملا تعطیله. عجولانه تصمیم گرفتن کار درستی نیست و او احتیاجی به پول نداره که بخواد در این شرایط مبارزه کنه…

View this post on Instagram

Everyone just settle down.

A post shared by Ariel Helwani (@arielhelwani) on

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.