دانا وایت: حبیب در یو اف سی ٢۴٩ شرکت نخواهد کرد

khabib

مبارزه حبیب نورماگودوف در مقابل تونی فرگوسن مجددا کنسل شد و این بار ویروس کرونا باعث بهم خوردن این مبارزه شد. دانا وایت رئیس یو اف سی دیروز در واکنش به توییت آریل هلوانی (بدل هلوانی / اکانت قلابی) اعلام کرد که حبیب نورماگومدوف در رویداد یو اف سی ٢۴٩ شرکت نخواهد کرد.

بدل هلوانی در توییتر – دانا وایت و ولادیمیر پوتین برای سفر حبیب به آمریکا به توافق رسیده اند. فایت حبیب و تونی برگزار خواهد شد.

دانا وایت – این اصلا صحت نداره!!! این کارت (رویداد) برگزار میشه ولی بدون تیم حبیب. فردا همه مسابقات این رویداد رو اعلام میکنم.

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.