یو اف سی رویدادهای خارج از آمریکا را در یک جزیره برگزار میکند

Dana white

در حالی که بسیاری از کشورهای دنیا برای مقابله با ویروس کرونا در قرنطینه به سر میبرند و بزرگ ترین رویدادهای ورزشی جهان در حال حاضر تعطیل هستند، سازمان یو اف سی بزودی رقابت های خود را طبق روال معمول برگزار خواهد کرد.

دانا وایت رئیس یو اف سی امروز اعلام کرد که محلی (سالن) را برای رویدادهای آینده یو اف سی در کشور آمریکا تدارک دیده است. این مکان که میزبان رویداد یو اف سی ٢۴٩ نیز میباشد به مدت دو ماه در اختیار سازمان یو اف سی خواهد بود (محلی نامعلوم).

وایت در ادامه افزود که یو اف سی برای رقابت های بین المللی و فایترهای خارج از آمریکا نیز تدابیری اندیشیده است و رویدادهای بین المللی یو اف سی در یک جزیره برگزار خواهند شد.

من این محل (یو اف سی ٢۴٩) را به مدت دو ماه رزرو کرده ام و ما در اینجا قراره که کارمون رو ادامه بدیم. ما هر هفته در این مکان رویداد برگزار خواهیم کرد. من تا یک یا دو روز دیگه هم قراره که جزیره ای رو برای رویدادهای بین المللی یو اف سی فراهم کنم. بله، ما علاوه بر رویدادهای آمریکا، رویدادهای بین المللی هم برگزار میکنیم… از ١٨ آپریل (٣٠ فروردین) رقابت های یو اف سی طبق معمول برگزار خواهند شد…

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.