تونی فرگوسن: جوری گیچی رو میزنم که ستاره ببینه

tony ferguson

تا ۱۰ روز دیگر تونی فرگوسن در مسابقات یو اف سی‌ ۲۴۹ به مصاف جاستین گیچی خواهد رفت. مکان این مسابقه که برای کمربند موقت دسته سبک وزن میباشد هنوز مشخص نشده است. پس از اینکه حبیب نورماگومدوف به دلیل ممنوعیت پرواز موفق نشد که به این دیدار برسد جاستین گیچی در حدود ۹ روز پیش با پیشنهاد سازمان یو اف سی‌ برای این مسابقه روبرو شد. تونی فرگوسن دیروز در توییتی در مورد حریف خود گفت: 

خداییش نمیدونم به چه چیزی میخوام برسم (با قبول این فایت)، تنها میدونم وقتی‌ که در مورد این مسابقه حرف می‌زنیم مردم لبخند میزنند. فرقی‌ نداره که اونها چه کسی‌ رو مقابلم قرار میدن، همونطور که در آلتیمیت فایتر گفتم این یک تورنمنته. من قراره برم داخل و کارم رو به بهترین شکل انجام بدم. 

حبیب قرار بود که کتک بخوره، اما تا جایی‌ که به من مربوطه دیگه صحبت اون نیست. ما جاستین گیچی رو داریم. بهش میگن هایلایت؟ من یه هایلایتی از نوع خودش نصیبش می‌کنم. اینقدر محکم میزنمش که شروع کنه به ستاره دیدن.

من هیچ پیامی به حبیب و کانر ندارم. تا اونجایی که به من مربوطه هر دوی اونها بازنشسته هستند. بهتره برن دنبال کارشون. این چیزیه که خیلی‌ پیش بشون گفتم. این ورزش واسه آدمهای واقعیه، اونها یه مشت ترسو هستند. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.