حمله مربی‌ هنری سهودو به یو اف سی و ای اِس پی اِن

eric albararracin

هنری سهودو قرار بود در رویداد یو اف سی‌ ۲۵۰ و در تاریخ ۹ می (در برزیل) به مصاف جوزه آلدو برود. مکان این دیدار به دلیل ویروس کرونا به Tachi Palace Casino منتقل شد. جوزه آلدو به دلیل ممنوعیت خروج از کشور برزیل خبر داد که به این دیدار نخواهد رسید و دامینیک کروز از خود به عنوان حریف بعدی سهودو نام برد.

دیروز اما دانا وایت پرزیدنت یو اف سی‌ تا اطلاع ثانوی از کنسل شدن رویداد ۲۴۹ و دیگر مسابقات آینده این سازمان خبر داد. در حالیکه دیگر لیگ‌ها و مسابقات معتبر دنیا با توجه به شیوع ویروس کرونا تعطیل شده ا‌ند، دانا وایت در چند هفته اخیر به روی برگزار شدن مسابقات یو اف سی‌ پافشاری میکرد و مصمم به انجام این کار بود. این به معنی‌ ادامه تمرین کردن مبارزان این سازمان با محدودیت‌های آنها بود. اریک البرسین مربی‌ هنری سهودو و ملقب به “کَپتِن اَمِریکاس” (کاپیتان آمریکا) نسبت به دیر اعلام شدن خبر لغو این بازیها واکنش نشان داد زیرا تمام تمرینات و دوره آماده سازی آنها نقش بر آب شد: 

سران دیزنی و ‌ای اس پی‌ ان کدوم گوری بودن وقتی‌ یو اف سی‌ در ۶ هفته اخیر به ما میگفت که به تمریناتمون ادامه بدیم و مسابقه پا برجاست

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.