حبیب نورماگومدوف در فکر مبارزه در ماه سپتامبر

آیا سازمان یو اف سی حاضر است که برای ششمین بار مبارزه حبیب نورماگومدوف را در مقابل تونی فرگوسن تدارک ببیند؟ حریفان قرار بود که در تاریخ ١٨ آپریل (٣٠ فروردین) در رویداد یو اف سی ٢۴٩ با هم روبرو شوند. اما به دلیل گسترش ویروس کرونا در دنیا و قرنطینه شدن کشور روسیه، نورماگومدوف نتوانست از کشور خارج شود.

جاستین گیچی در نتیجه به عنوان جانشین نورماگومدوف انتخاب شد، بااینحال دیدار گیچی در مقابل فرگوسن نیز کنسل شد و تمامی رویدادهای آینده یو اف سی تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاد. قهرمان سبک وزن یو اف سی دیروز از طریق اینستاگرم به تاریخ بازگشت خود به اوکتاگون اشاره کرد و نوشت؛

ماه سپتامبر (شهریور) چندان دور نیست. گر چه سخته باور کرد که تا ماه سپتامبر اوضاع دوباره خوب شده باشه. به قول اون مرد جدی که میگفت – در زمان صلح میبایست برای جنگ آماده شد. روزهای شما چطور میگذره؟

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.