هاتف معیل به سازمان پی اِف اِل پیوست

hatef moeil

هاتف معیل (۴ – ١٠) فایتر سنگین وزن ایرانی، مبارزه بعدی خود را در سازمان ”پی اِف اِل“ برگزار خواهد کرد. ”پی اِف اِل“ یکی از بزرگ ترین سازمان های برگزارکننده رقابت های ام ام ای در دنیا میباشد. مبارزات این سازمان فصلی هستند و مانند یک تورنمنت برگزار میشوند. مبارزان در صورت قهرمانی، یک چک یک میلیون دلاری به عنوان جایزه از این سازمان دریافت خواهند کرد.

PFL: Professional Fighters League (لیگ فایترهای حرفه ای).

مبارز مازندرانی کشورمان امروز در گفتگویی با فایتر دیلی خبر پیوستنش به این سازمان را تایید کرد.

هاتف معیل در سال ٢٠١٩ موفق شد که عنوان قهرمانی سه سازمان اروپایی را از آن خود کند و به عنوان اولین ایرانی در سازمان پی اف ال مشغول به فعالیت خواهد شد. محمد عثمان (برادر کامارو عثمان)، جاستین ویلیس سنگین وزن سابق یو اف سی، روری مک دونالد قهرمان سابق بلاتور و ابوبکر نورماگومدوف از جمله مبارزانی هستند که بتازگی جذب سازمان PFL شده اند.

لازم به ذکر است که رقابت های PFL در حال حاضر به دلیل شیوع ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند.

View this post on Instagram

Hatef Moeil joins PFL's heavyweight division. @hatefmoeil @pflmma #hatefmoeil #pfl . ? @fighterdailydotcom . #هاتف_معیل (۴ – ١٠) فایتر سنگین وزن ایرانی، مبارزه بعدی خود را در سازمان ”پی اِف اِل“ برگزار خواهد کرد. ”پی اِف اِل“ یکی از بزرگ ترین سازمان های برگزارکننده رقابت های ام ام ای در دنیا میباشد. مبارزات این سازمان فصلی هستند و مانند یک تورنمنت برگزار میشوند. مبارزان در صورت قهرمانی، یک چک یک میلیون دلاری به عنوان جایزه از این سازمان دریافت خواهند کرد. . . PFL: Professional Fighters League (لیگ فایترهای حرفه ای). . . مبارز مازندرانی کشورمان امروز در گفتگویی با فایتر دیلی خبر پیوستنش به این سازمان را تایید کرد. . . هاتف معیل در سال ٢٠١٩ موفق شد که عنوان قهرمانی سه سازمان اروپایی را از آن خود کند و به عنوان اولین ایرانی در سازمان پی اف ال مشغول به فعالیت خواهد شد. محمد عثمان (برادر کامارو عثمان)، جاستین ویلیس سنگین وزن سابق یو اف سی، روری مک دونالد قهرمان سابق بلاتور و ابوبکر نورماگومدوف از جمله مبارزانی هستند که بتازگی جذب سازمان PFL شده اند. لازم به ذکر است که رقابت های PFL در حال حاضر به دلیل شیوع ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند. اخبار مربوط در سایت (لینک آبی در پروفایل ما ⬆️ یا استوری ? ما را به سمت بالا بکشید). www.fighterdaily.com

A post shared by Fighter Daily (@fighterdailydotcom) on

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.