بیسپینگ: پس از مبارزه با گستلوم فکر کردم که دارم کور می شم

michael bisping

مایکل بیسپینگ پس از سال ٢٠١٣ و شکست در مقابل ویتور بلفورت می توان گفت که فقط با یک چشم به دوران حرفه ای خود ادامه داد. بیسپینگ (٩ – ٣٠) بتازگی در مصاحبه ای با رادیو سابمیشن در مورد آخرین مبارزات حرفه ای خود در مقابل جورج سنت پیر و کلوین گستلوم صحبت کرد.

با جورج سنت پیر مسابقه دادم و فایت رو باختم. جورج خوب میدونست که یکی از چشم های من کوره (چشم راست) و فقط به چشم سالم من حمله میکرد… چند هفته بعد به شانگهای (چین) سفر کردم و با گستلوم روبرو شدم. ناک اوت شدم… بعد از فایت به یک نایت کلاب رفتم و اونجا متوجه شدم که هر دفعه به سمت چپ نگاه میکنم، یک نور برق اسا و زودگذر مانند فلاش از جلوی چشم من می گذره. دوباره نگاه کردم و دوباره این نور رو دیدم. وحشت زده شدم و با خودم گفتم – دارم واقعا کور میشم…

قهرمان سابق میان وزن یو اف سی در ادامه افزود که وحشت او از این بود که پرده شبکیه چشم او دچار جدا شدگی شده باشد (همانند مبارزه او در مقابل بلفورت). اما این بار زجاجیه چشم او جدا شده بود. بیسپینگ پس از مبارزه در مقابل کلوین گستلوم در اواخر سال ٢٠١٧، از ورزش ام ام ای خداحافظی کرد.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.