دامینیک ریس: جان جونز به دنبال ریمچ نیست

dominick reyes vs jon jones

دامینیک ریس بر این باور است که قهرمان لایت هوی ویت سازمان یو اف سی‌ جان جونز، علاقه ای به ریمچ در مقابل او ندارد. جان جونز که در رویداد یو اف سی‌ ۲۴۷ به مصاف دامینیک ریس رفته بود پس از ۵ راند جذاب موفق شد که با رای داوران برنده این مسابقه شود. بسیاری اما رای داوران را در این مبارزه زیر سوال بردند و بر این عقیده بودند که ریس میبایست به عنوان برنده این بازی شناخته میشد. پس از مسابقه ریس از خواسته خود و ریمچ در مقابل جونز صحبت کرد و دانا وایت نیز به تدارک این دیدار علاقه نشان داد. دامینیک ریس اما در مصاحبه‌ای با ‌ام ام ‌ای جانکی گفت: 

میدونم که یو اف سی‌ حاضره این مسابقه ست شه، من هم این رو میخوام. مشکل در حال حاضر جان جونزه. اون در اینترنت و توییترش میگه که باشه اما وقتی‌ قرارداد این بازی جلوی اون قرار میگیره نظرش یک ذره عوض میشه. ما الان در این نقطه قرار داریم. 

اون مسابقه یه جنگ سخت واقعی‌ (همانند جنگ دو سگ) بود. فکر نمیکنم که اون دوباره دنبال این بازی باشه. نمیدونم. فکر نمیکنم که این دستها رو بخواد (اشاره به دستهای دامینیک ریس). اون نمیخواد که وارد جنگی سخت (جنگ دو سگ) با من بشه. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.