آماندا نونِس: در یو اف سی ٢۴٩ مبارزه نمیکنم

amanda nunes

قهرمان خروس وزن و پَر وزن بانوان یو اف سی، شایعه حضورش در یو اف سی ٢۴٩ را رد کرد. همانطور که پیش از این گزارش داده شد، یو اف سی در چند وقت اخیر به سختی سعی بر این داشته که رویداد UFC249 را برگزار کند. با این حال یکی از مهم ترین مبارزات این کارت اکنون منحل شد.

آماندا نونس در مصاحبه ای با کانال CBSsports اعلام کرد که در حال حاضر اشتیاقی به مبارزه در یو اف سی ٢۴٩ و مقابله با فلیشا اسپنسر ندارد.

راستش، من ٩ مِی (٢٠ اردیبهشت) مبارزه نمیکنم. البته در آینده این کار رو انجام میدم ولی زمانش رو نمیدونم. فکر نمیکنم که الان وقتش مناسب باشه. اجازه بدید که اوضاع کرونا کمی آروم تر بشه که حداقل بتونم یک ”کمپ“ (آماده سازی) کامل داشته باشم. شاید طرفای ماه ژوئن (حدود دو ماه دیگه) مبارزه کنم. ببینیم چی میشه ولی در هر صورت در تاریخ ٩ می مبارزه نمیکنم…

تونی فرگوسن و جاستین گیچی طبق برنامه ریزیهای یو اف سی قرار است که در صدر این رویداد با هم روبرو شوند. لازم به ذکر است که مکان برگزاری این رقابت ها همچنان مشخص نشده.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.