تایرون وودلی: آدسانیا از مبارزان قوی و انفجاری دوری میکند

20200422_071718_0000_compress63

مسابقه‌ی تایرون وودلی در مقابل لیون ادواردز به دلیل شیوع ویروس کرونا و ممنوعیت خروج ادواردز از کشور انگلیس لغو شد. از کولبی کاوینگتون و دیگر مبارزان این سازمان برای جانشینی لیون ادواردز نام برده شد اما سرانجام تمامی مسابقات یو اف سی به غیر از UFC249‌ تا اطلاع ثانوی لغو شدند.

تایرون وودلی که پس از شکست در مقابل کامارو عثمان در مارس ۲۰۱۹ و از دست دادن کمربند قهرمانی ولترویت مسابقه‌ی دیگری نداشته در اینستاگرم خود از علاقه خود به رفتن به دسته میان وزن صحبت کرد:

من تازه شروع کردم. اینطور وانمود نمیکنم که قراره تا ۴۵ سالگی اینجا باشم، اما فعلا اینجا هستم. آدم‌ها و دهان‌های زیادی واسه خفه شدن هستند که باید به حسابشون برسم. پس از اون میخوام که یه مدت برم به دسته میان وزن. در ولترویت باید همه رو شکست بدم که ۳ تا ۴ مسابقه هستند، و وقتی‌ این حس رو داشته باشم که همه رو از بین بردم میرم یه دسته بالاتر تا به ایزی (ادسانیا) سر بزنم. در صورت رفتن به دسته میان وزن، بلافاصله برای کمربند بازی می‌کنم، نمیرم بالا که خوش بگذرونم. من پیش از این ۵ بار قهرمان دنیا بوده ام. 

وودلی در مورد ادسانیا گفت: 

فکر نمیکنم اونقدر که دیگران میگن خوب باشه. اون کارش حرف نداره اما دیگران طوری اون رو توصیف میکنند که انگار کار خارق العاده‌ای انجام میده. در مسابقه با گستلوم یک سری ضعف هاش دیده شد – کسی‌ که شکستش داده بودم (پیروزی وودلی در مقابل گستلوم در سال ۲۰۱۵) و همینطور در مقابل رومرو. اون (ادسانیا) از روبرو شدن با مبارزان پر قدرت میترسه. اون چیز مشترکی که من و یوئل رومرو داریم، قدرت و قابلیت انفجاری بودن ماست. به نظر میرسید که اون از اینها دوری میکرد.  

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.