گِیچی: انتظار دارم که تونی برای کشتن من مسابقه بده

justin gaethje

مسابقه تونی فرگوسن در مقابل جاستین گیچی که قرار بود در تاریخ ۱۸ آوریل برگزار شود به تاریخ ۹ می‌‌ موکول شد. این مسابقه برای کمربند موقت دسته سبک وزن میباشد و قهرمان این بازی به مصاف حبیب نوماگومدوف خواهد رفت. جاستین گیچی در مصاحبه‌ای با برت اکاموتو در صورت شکست دادن تونی فرگوسن گفت: 

خیلی‌ خوبه که کمربندی دور کمرت بسته باشه، اما برای من به این معنی‌ نیست که در یو اف سی‌ قهرمان دنیا هستم. وقتی‌ تونی رو شکست دادم با حبیب روبرو میشم چون این چیه که به دنبالش هستم. من اینجام که در دنیا بهترین باشم و وقتی‌ در مقابلش مبارزه می‌کنم (تونی) انتظار دارم که برای کشتن من به میدون بیاد چون در غیر این صورت اون احترام رو واسش قائل نیستم. 

از گیچی در مورد بازی انجام نشده حبیب – تونی سوال شد.

من هم به اندازه دیگران دوست دارم اون مسابقه رو ببینم، اما برای اینکه شکم خونوادم رو سیر کنم این مسابقه رو انجام میدم. زیاد بش اهمیت نمیدم. یک ذره حس بدی دارم چون میدونم خیلیها به دنبال دیدن اون مسابقه بودند اما اگه بگم که این من رو اذیت کرده دروغه. خیلی‌ خوشحال میشم اگه شاهانه اون بازی رو خراب کنم. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.