علی‌ عبدالعزیز: آیا تونی تحمل ضربات گیچی رو داره؟

20200425_191714_0000_compress15

هواداران ورزش‌ام ام ‌ای تا ۲ هفته دیگر شاهد بازی دیدنی‌ جاستین گیچی در مقابل تونی فرگوسن خواهند بود. علی‌ عبدالعزیز مدیر برنامه‌های گیچی در مصاحبه‌ای با ‌ای اس پی‌ ان در مورد شانس برنده شدن گیچی در مقابل فرگوسن صحبت کرد: 

نحوه بازی تونی فرگوسن عادی نیست و یک فایتر دیونه‌ایه که از زوایای مختلف به تو حمله میکنه. اون یک فایتر پر زد و خورد و در بازی روی زمین (گراوند گیم) فرصت طلبه. نمیگم که گراوند گیم اون در سطح خیلی‌ بالایی‌ قرار داره چون دیدیم کوین لی با اون چی‌ کار کرد. اون روی تونی ماونت (Mount) شد و تقریبا از پشت اون رو گرفت. اما تونی، اون به تو صدمه میزنه، اون تو رو با سابمیشن هاش گرفتار میکنه. اون کمربند سیاه جو جیتسو داره و مربی‌ بزرگی‌ مثل ادی براوو داره. بدون اون این مسابقه ۵۰ ۵۰ است. اما تونی در مقابل بهترین فایتر تکنیکی‌ پر زد و برخوردی بازی میکنه که تا حالا ما دیدیم. من باید به دیگران یاد آوری کنم که اون (گیچی) در دسته اول کشتی‌ آل امریکن بود. این مسابقه‌ی فوق العاده‌ایه واسه هواداران، مسابقه‌ای پر برخورد و وحشتناکیه. جاستین گیچی آمادست که اون داخل بمیره، آیا این هم واسه تونی صدق میکنه؟ در حالت عادی اون هم اینشکلیه. ببینیم چه بلایی‌ سر هم میارن.

سه مسابقه آخر جاستین با سه ناک اوت همراه بود که به پنج دقیقه هم نکشیدند و به جاستین هم صدمه‌ای زده نشد. دوست دارم ببینم تونی چطور میتونه اون ضربات رو تحمل کنه. ضربات جاستین مثل کوین لی، انتونی پتیس و دیگران نیستند. وقتی‌ جاستین تو رو میزنه، اون ناک اوت میکنه (به خواب می‌فرسته). میخوام بدونم تونی چقدر تحمل ضربات جاستین رو داره چون جاستین حتما بش ضربه میزنه. میخوام بدونم چطور به بازی بر میگرده (پس از تحمل ضربات جاستین).  

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.