توصیه کامارو عثمان به تایرون وودلی: مبارزه کن

20200428_195830_0000_compress13

تایرون وودلی قهرمان سابق دسته ولترویت که در آخرین مسابقه خود کمربند قهرمانی خود را در تقابل با کامارو عثمان از دست داد، پس از آن شکست در میادین مسابقه غیر فعال بوده است. پس از کش و قوس‌های فراوان او در برابر لیون ادواردز قرار گرفت اما به دلیل ویروس کرونا این دیدار لغو شد. پس از آن وودلی برای نبرد با کولبی کاوینگتون به عنوان جانشین ادواردز ابراز علاقه کرد اما آن مسابقه نیز در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت. 

کامارو عثمان در مصاحبه‌ای با ‌ام ام ‌ای فایتینگ گفت: 

شرایط امروزه روند مسابقات رو تحت تاثیر قرار داده و آهسته کرده اما من احساس می‌کنم که یه چیزی تایرون وودلی رو باز میداره که خدا میدونه چیه. اون سنش داره زیاد میشه اما با استعداده و مهارتهای زیادی داره. تنها راهی‌ که میتونه اون رو به تایتل برسونه مسابقه دادنه. مبارزه کن. فرقی‌ نداره با کی‌. برای مسابقه دادن به همه بگو بله. برو اونجا و مسابقه بده چون میدونم اون با هر کسی مسابقه نمیده. 

با هر کس که جلوت میندازن مبارزه کن و وقتی‌ به اندازه کافی‌ حریفان رو ناک اوت کردی حدس بزن چی‌ میشه؟ اونها چاره‌ای ندارن جز اینکه تایتل شات رو به تو بدن. اگه قرار باشه که بخوای انتخاب کنی‌ که این رو میخوام یا اون رو نمیخوام، این جواب نمیده چون تنها چیزی رو که از دست میدی زمانه. 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.