داگلاس لیما در مورد مبارزه با گِگارد: موساسی رو تموم میکنم

20200429_185710_0000_compress98

پس از شیوع کرونا در کشور آمریکا تمامی رویدادهای آینده بلاتور به تعویق افتاد و دیدار گگارد موساسی (٧ – ۴۶) و داگلاس لیما (٧ – ٣٢) به آینده موکول شد. حریفان در این مبارزه قرار بود که بر سر عنوان قهرمانی میان وزن بلاتور مبارزه کنند.

داگلاس لیما بتازگی در مصاحبه ای با خبرگزاری ”بی جی پن“ گفت که او به دنبال کمربند قهرمانی میان وزن است و برای او فرقی ندارد که حریف او چه کسی خواهد بود. حتی اگر این حریف گگارد موساسی باشد.

من کمربند رو میخوام. اولش فکر میکردم که حریف من لوواتو (رافائل) باشه و قرار بود که با اون مبارزه کنم. ولی اون به دلیل مشکلات اخیرش نتونست با من مبارزه کنه و حریف من موساسی شد. و این بنظر من خیلی بهتره بدلیل اینکه موساسی معروف تره. مهم ترین چیز برای من کمربند قهرمانیه و فرقی نداره حریف من کی باشه.

قهرمان ”ولتر ویت“ بلاتور در ادامه در مورد بالا رفتن او به دسته میان وزن صحبت کرد و افزود که مبارزه او در مقابل گگارد، شباهتی به مبارزه موساسی – مک دونالد نخواهد داشت.

این حرف ها باعث خوشحالی من میشه (دست کم گرفتن من). مردم خوب میدونن که در ورزش ام ام ای برنده هیچوقت مشخص نیست و هر اتفاقی میتونه بیفته. موساسی، روری رو نابود کرد اما این یک مبارزه متفاوت هست. من یک فایتر کاملا متفاوتم و استایل مبارزه من با روری فرق میکنه. مبارزه من در مقابل موساسی یک فایت رقابتی و بسیار نزدیک میشه و فکر میکنم که بتونم تمومش کنم (از طریق فینیش).

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.