سرونی: شب مبارزه نمیخواستم در آنجا باشم

20200429_173015_0000_compress37

در مسابقات یو اف سی‌ ۲۴۶ کانر مک گرگور پس از بازگشت به میادین مبارزه موفق شد که دونالد سرونی را در ۴۰ ثانیه شکست دهد. حرف و حدیث‌های بسیاری پس از مسابقه زده شد و در حالیکه بسیاری عملکرد ضعیف سرونی را زیر سوال بردند، بسیاری نیز از توانایی‌ و آمادگی‌ بالای کانر صحبت کردند. سرونی اخیرا در مصاحبه‌ای با ‌ای اس پی‌ ان گفت: 

دونالد جسما حضور داشت اما کابوی اونجا نبود. آدم اشتباهی اونجا حاضر شد، نمیتونست دست به کاری بزنه، نمیتونست هیجان زده بشه، نمیتونست بر انگیخته بشه، نمیخواست که اونجا باشه. این بزرگترین بازی بود و همه توجهات رو به خودش اختصاص داده بود، نوبت من بود که بدرخشم اما نمیخواستم که اونجا باشم. احمقانه بود. نمیدونم چرا، نمیدونم که چطور این رو تغییر بدم، اما ضد حال بدیه. بعضی وقتها که اونجا حاضر میشم آماده‌ی آمده ام. من برانگیختم و آماده مبارزم اما بعضی‌ وقتها که وارد میشم حتی نمیخوام که اونجا باشم. نمیدونم، دوست داشتم که جوابی داشتم. ۲ روز پیش از بازی (در مقابل کانر) حس خوبی‌ نداشتم، واسم سخت بود. وقتی‌ صبح اون روز ظاهر شدم با خودم گفتم لعنتی اصلا حس این رو ندارم که مسابقه بدم. 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.