احتمال روبرو شدن تایسون فیوری و انتونی جاشوا در ماه دسامبر

fury joshua

در حالی که هواداران در انتظار دیدن مبارزه ی ”فیوری – وایلدر ٣“ و دیدار ”جاشوا – پولف“ بودند، بنظر میرسد که قهرمانان سنگین وزن بوکس جهان افکار دیگری در سر داشته باشند.

پس از شکست سنگین دیانتی وایلدر در مقابل تایسون فیوری و از دست دادان عنوان قهرمانی WBC، وایلدر طبق یکی از بندهای قرارداد مبارزه اش با فیوری درخواست ریمچ کرد و سومین مبارزه حریفان قرار بود که در تاریخ ١٨ جولای (٢٨ تیر) در شهر لاس وگاس برگزار شود.

از طرفی دیگر انتونی جاشوا نیز قرار بود که در تاریخ ٢٠ ژوئن (٣١ خرداد) در ورزشگاه تاتنهام هاتسپر، از عنوان های قهرمانی خود در برابر فایتر روسی کوبرات پولف دفاع کند (جاشوا، نگه دارنده عنوان های قهرمانی WBA WBO IBF IBO). اما ویروس کرونا مانع برگزاری این مبارزات شد.

مایک کاپینگر خبرنگار رسانه اَتلتیک در این رابطه نوشت.

به گفته منابع نزدیک به روزنامه اتلتیک، مذاکرات تیم فیوری و جاشوا برای مبارزه در ماه دسامبر ٢٠٢٠ (آذر) آغاز شده. فیوری یک ریمچ به وایلدر بدهکاره و امکان داره با پول این مساله حل شه… هنوز راه زیادی مونده و وایلدر و کوبرات باید هر دو با حریفاشون به توافق برسند…

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.