حمله پائولو کاستا به چیل سانن برای حمایت کردن از آدسانیا

paulo costa

پائولو کاستا مبارز سرشناس دسته میان وزن که به دلیل مصدومیت از میادین مسابقه به دور است در پیامی به چیل سانن مبارز سابق سازمان یو اف سی‌ و مفسر شبکه‌ی ESPN برای حمایت کردن از آدسانیا تاخت. کاستا که از قهرمان میان وزن یو اف سی‌ متنفر است برای تایتل شات و از بین بردن آدسانیا لحظه شماری می‌کند. کاستا بتازگی با انتشار یک ویدیو پیامی به چیل سانن فرستاد.

سلام بچه‌ها، وقت استراحت کوتاهی در تمرین دارم و اومدم که سوالاتی رو مطرح کنم. دوست دارم از کسی‌ که به خودش میگه “آدم بد” (”بَد گای“چیل سانن) سوال کنم. بله دارم در مورد چیل سانن صحبت می‌کنم. سلام چیل چه خبر؟ امیدوارم که خوب باشی‌. سوالم اینه که بین تو و اون “لاغر مردنی” (ادسانیا) در استادیوم چه‌ گذشت؟ آخه میدونی‌، به نظر میرسید که شما در ماه عسل هستید. ماه عسل تو و اون. نمیدونم چه اتفاقی افتاد اما دوست دارم بدونم. چون تو فقط حرفهای خوب در موردش میزنی‌ حتی وقتی‌ که در آخرین بازیش در مقابل یوئل رومرو باخت. بله در مورد بدترین بازی تاریخ صحبت می‌کنم. بنابراین میخوام بدونم که آیا به تو پولی‌ داده که حرفهای خوب میزنی در موردش؟ فکر نمیکنم اینطوری باشه. یا اینکه با هم در ماه عسل هستین.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.