تونی فرگوسن: من برای سومین بار از کمربندم دفاع می‌کنم

tony ferguson

یکشنبه صبح هواداران ورزش ام ام‌ای شاهد یکی‌ از جذاب‌ترین رویداد‌های سازمان یو اف سی‌ خواهند بود. در مین ایونت (مسابقه اصلی‌) این مسابقات جاستین گیچی برای کمربند موقت این وزن در مقابل تونی فرگوسن قرار خواهد گرفت. تونی فرگوسن در رویداد ۲۱۶ و پس از پیروزی در مقابل کوین لی، کمربند موقت این وزن را تصاحب کرد. او اما به دلیل مصدومیت، رویداد ۲۲۳ را در مقابل حبیب از دست داد تا کمربند موقت نیز از او گرفته شود. پس از آن تونی در دو بازی بعدی خود از سد انتونی پتیس و دونالد سرونی گذشت و او که خود را قهرمان این وزن میداند آن دو بازی را به عنوان دفاع از کمربند خود میبیند. تونی که پیشتر و به دلیل نرسیدن حبیب به این مسابقات خواهان پس گرفتن کمربند قهرمانی از او شد در پیامی گفت:

گور پدر حبیب. من از کمربندم برای بار سوم دفاع می‌کنم، این بازی برای کمربند واقعیه. “چمپ شت اونلی” (صحبتها و چیزهای یک قهرمان). 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.