صدمات وارد شده به انتونی اسمیت پس از مبارزه با تشیرا

anthony smith

مسابقات یو اف سی‌ برای دومین بار پس از شیوع ویروس کرونا برگزار شد. در مین ایونت این بازی‌ها گلاور تشیرا موفق شد که در راند پنجم و از طریق ناک اوت فنی‌ انتونی اسمیت را شکست دهد. اریل هلوانی در توییتی از صدمات دیده شده به اسمیت نوشت:

تازه با انتونی اسمیت از طریق مسج صحبت کردم. آسیب دیدگی‌های وارد شده در مسابقه دیشب عبارتند از: شکستگی بینی‌، شکستگی استخوان کاسه چشم، کنده شدن ۲ دندان و بریدگی زیر چشم راست. به من گفت که یکی‌ از دندونهای جلو و یکی‌ هم دندان عقب کنده شده که دندان اصلی‌ او بودند. 

و بله اونها دندونهای انتونی اسمیت بودند که اون در حین مسابقه به داور بازی، جیسون هرزاگ تحویل داد. اون گفت که نمیتونست به دلیل از بین رفتن دندونش از محافظ دندان استفاده کنه. گفت که پایین رو نگاه کرده و دیده که دندوناش روی زمین افتادند، پس اونها رو برداشت و تحویل داور داد. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.