جواب رد جاستین گیچی به چالش مک گرگور: ۳ سال منتظر مسابقه با تو بودم

mcgregor gaethje

جاستین گیچی پیش از رویداد یو اف سی‌ ۲۴۹ که قرار بود بین حبیب نورماگومدوف و تونی فرگوسن برگزار شود، بارها کانر مک گرگور را برای مبارزه به چالش کشید. کانر اما در گذشته هرگز جواب انتقادات و چالش‌های گیچی را نداد. گیچی بر این باور بود که کانر تنها مسابقات آسان را انتخاب کرده و یو اف سی‌ نیز در این مورد هم یار ستاره ایرلندی بوده است.

موضوعی که جاستین گیچی را سخت بر آشفت صحبتهای دانا وایت بود که گفته بود که برنده مسابقه تونی – حبیب در مقابل کانر قرار خواهد گرفت. تنها مسابقه کانر مک گرگور پس از شکست در مقابل حبیب نورماگومدوف و گذراندن دوران محرومیت در مقابل دونالد سرونی بود که در رده وزنی ولترویت برگزار شد. بسیاری از مبارزین از جمله جاستین گیچی عقیده دارند که کانر سزاوار تایتل شات در دسته سبک وزن نمیباشد زیرا او در این دسته غیر فعال است.

سرانجام و پس از کش و قوس‌های فراوان رویداد یو اف سی‌ ۲۴۹ برگزار شد و گیچی با برنده شدن در مقابل تونی فرگوسن احتمالا در ماه سپتامبر در مقابل حبیب قرار خواهد گرفت. کانر در چند روز اخیر با انتشار چندین توییت به دیگر رقبای دسته سبک وزن به ویژه جاستین گیچی تاخت. جاستین گیچی امروز در پیامی به صحبتهای کانر واکنش نشان داد و گفت: 

آیا این جالب و خنده‌دار نیست که این یارو (کانر) به التماس افتاده (برای دریافت مسابقه). مواظب باش کانر داری قدرت و نفوذت رو از دست میدی. داستین پویریر اینجا منتظر مبارزه با تو نشسته، چیزی که من ۳ سال منتظرش بودم. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.