دانا وایت: احتمال پس گرفتن کمربند میوچیچ وجود دارد

20200515_001004_0000_compress69

دانا وایت رئیس یو اف سی بتازگی در مورد احتمال خلع عنوان کردن استیپه میوچیچ قهرمان سنگین وزن یو اف سی صحبت کرد.

امکانش هست (گرفتن کمربند استیپه)… ببینید، الان ما میتونیم مبارزاتمون رو برگزار کنیم و شما میتونین مبارزه کنین. سوال اینجاست که آیا شما میخواین مبارزه کنین یا خیر…

یو اف سی در فکر تدارک دیدن مبارزه ”میوچیچ – کورمیر ٣“ میباشد در حالی که تاریخ مورد نظر یو اف سی با برنامه های میوچیچ مطابقت ندارد. وظایف میوچیچ به عنوان مامور آتش نشانی و شرایط حاکم در آمریکا پس از گسترش ویروس کرونا مانع برگزاری این مبارزه شده است.

میوچیچ در حال حاضر در آتش نشانی شهر اوکلید، اوهایو مشغول به کار است و ترجیحا تا زمانی که وضعیت کرونا آرام نشده قصد مبارزه ندارد. استیپه در این رابطه پیش از این گفت.

من در حال حاضر با هیچکس نمیتونم تمرین کنم. من برای مبارزه به یک کمپ درست و حسابی احتیاج دارم… مبارزه در ماه آگست به هیچ وجه برای من مقدور نیست. ایالت اوهایو در کل تعطیله. آخه چیکار کنم؟ اواخر پاییز اشکالی نداره (ولی ماه آگست نمیشه)…

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.