دانا وایت: بنظر من باربوزا برنده بازی شد

dana white ige barboza

نتایج تعدادی از مسابقات آخرین رویداد یو اف سی به خصوص دیدار سونگ یدونگ – مارلون ورا، دَن ایگه – ادسون باربوزا و کلادیا گادلیا – انجلا هیل پر حاشیه بود و بسیاری از چهره های سرشناس ورزش ام ام ای عملکرد داوران را زیر سوال بردند.

ادسون باربوزا که پیش از این در دسته سبک وزن مبارزه می کرد، دیروز برای اولین بار در دسته پر وزن یو اف سی ظاهر شد و در مقابل حریف بسیار سر سختی قرار گرفت. دانا وایت در رابطه با عملکرد باربوزا و نتایج پرحاشیه دیروز صحبت کرد و گفت.

او (باربوزا) خوب و قوی بنظر می رسید (در وزن جدید). ولی خب ایگه در وزن اصلیش بود و امشب با حریفی مبارزه می کرد که یکی از کارکشته ترین فایتر های یو اف سی بوده (باربوزا) و ایگه هم خیلی خوب و سرسخت ظاهر شد… بنظر من گادلیا راند ١ و ٣ رو برد. فایت مارلون ورا رو از دست دادم چونکه داشتم با کسی صحبت می کردم ولی باربوزا باید فایتش رو میبرد…

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.