دانا وایت: رز تنها فایتریست که در این شرایط نمیخواهد مبارزه کند!

rose

رز نامایوناس قهرمان سابق نِی وزن یو اف سی پس از درگذشت چند تن از اعضای خانواده اش بر اثر ابتلا به کرونا، از رویداد یو اف سی ٢۴٩ و مبارزه اش در مقابل جسیکا آندراج کنار کشید. یو اف سی نیز اعلام کرد که هیچ کس مجبور به مبارزه کردن نیست و آنها هیچ فایتری را در این شرایط به دلیل عدم تمایل به رقابت مقصر نمی دانند.

در کنفرانس خبری آخرین رویداد یو اف سی در شهر جکسون ویل/فلوریدا از دانا وایت سوال شد که آیا تدارک دیدن مبارزات این هفته (سه رویداد) در شرایط کرونا دشوار بوده یا خیر؟ رئیس یو اف سی در جواب گفت.

بچه ها همه در حال تمرین هستند. همه میخوان مبارزه کنند. بنابراین من هیچ مشکلی در تدارک دیدن فایت ها و رویدادهای آینده نمی بینم. به غیر از رز – البته شاید افراد دیگری هم باشند و من اطلاع نداشته باشم. اما فایتر دیگه ای که نخواد الان مبارزه کنه به ذهنم نمی رسه.

لازم به ذکر است که استیپه میوچیچ نیز پیش از این اعلام کرد که وضعیت کرونا تمرینات او را متوقف کرده و بازگشت او ممکن است که به تاخیر بیفتد.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.