دنیل کورمیر از حرکت جسورانه جان جونز در چلنج کردن اِنگانو تمجید کرد

jon jones cormier

قهرمان سابق سنگین و نیمه سنگین وزن یو اف سی، چالش جسورانه جان جونز را حرکتی گنگستری (خفن) دانست. جونز پس از مسابقات یو اف سی ٢۴٩ و پیروزی قاطعانه فرانسیس انگانو در برابر ژارزینیو روزنتروک، انگانو را به چالش کشید و ”پراداتور“ نیز از این پیشنهاد استقبال کرد.

دنیل کورمیر دیروز در آخرین قسمت برنامه آریل هلوانی در این رابطه گفت.

قبل از هر چیز باید بگم که من هیچ موقع از توهین کردن به جونز دریغ نمی کنم، اما وقتی که لازم باشه و حقش باشه از او تمجید می کنم. بنظر من به چالش کشیدن انگانو یکی از گنگسترترین (خفن ترین/جسورانه ترین) کارهاییه که شما در این دنیا میتونین انجام بدین. چرا شما باید از کسی در این دنیا بترسید؟ به خصوص کسی با دستاوردهای جان جونز. وقتی که مردم به من یا به جان جونز مهر ترسیدن میزنند، اصلا نمی فهمم چطوری فکر میکنند و این احمقانه ترین قضاوته. ما از هیچ کسی نمی ترسیم. بنظر من کاری که جونز انجام داد باحال بود و گفت (به انگانو) که اگر میخوای با من مبارزه کنی، من هستم. این حرکتیه که یک جنگنده واقعی انجام میده. دمش گرم.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.