پدر و بیش از بیست تن از اعضای خانواده نورماگومدوف مبتلا به کرونا

khabib abdulmanap

عبدالمناپ پدر قهرمان سبک وزن یو اف سی‌ مبتلا به ویروس کرونا شده است. حبیب نورماگومدوف در لایو ‌اینستاگرم خود اعلام کرد که ویروس کرونا مشکلات جدی را برای قلب عبدالمناپ به وجود آورده. حبیب گفت: 

خیلی‌ چیزها در مورد پدر من در اینترنت نوشته شده. اون در حال حاضر در بیمارستان بستریه و حالش خیلی‌ وخیمه. ویروس کرونا واسه قلبش مشکلاتی بوجود آورده. این ویروس قلب اون رو به شکل جدی بیمار کرده، اون پارسال قلبش رو عمل کرده بود. دوباره عملش کردند و در شرایط وخیمیه، خیلی‌ وخیم. از خدا میخوایم که اون رو به ما برگردونه، از همه شما به خاطر حمایتتون ممنونم. ایشالا خدا همه‌ی ما رو کمک کنه. 

من بیش از ۲۰ آشنا داشتم که به این ویروز مبتلا شدند. وقتی‌ میگم آشنا منظورم این نیست که اونها رو میشناسم، منظورم کسانی هستند که از نزدیک باشون در ارتباط بودم – اونها به بخش مراقبت‌های ویژه منتقل شدند. خیلی‌ از کسانی که میشناختم جون خودشون رو از دست دادند. والدین دوستان نزدیک ما. این ویروس همه چیز رو تحت تاثیر قرار داده. این ویروس از تو نمی‌‌پرسه که اسمت چیه، از تو نمیپرسه که محل کارت کجاست، یا اینکه تو پولدار هستی‌ یا بی‌ پول. همه مریض شدند و ما تنها با همدیگه میتونیم بر این مریضی غلبه کنیم.  

View this post on Instagram

?

A post shared by Khabib Nurmagomedov (@khabib_nurmagomedov) on

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.