جان جونز به اِنگانو: تو کسی رو نمی ترسونی، آبروت رو می برم

jon jones francis ngannou

کل کل جان جونز و فرانسیس انگانو شدت گرفت. قهرمان لایت هوی ویت یو اف سی در چند سال اخیر بارها در مورد مبارزه کردن در دسته سنگین وزن صحبت کرده است، اما این اتفاق هنوز صورت نگرفته. از طرفی دیگر فرانسیس انگانو به عنوان مدعی شماره اول دسته سنگین وزن، در انتظار دیدار استیپه میوچیچ در برابر دنیل کورمیر می باشد.

انگانو با انتشار عکسی در توییتر از جونز سوال کرد: سلام جانی، هنوز اونجایی (هستی)؟

جونز در جواب نوشت: اولا عکس های زبونت رو برای دوستات ذخیره کن و آره من هنوز اینجام. همین الان از بازی تو با دریک لوییز بیدار شدم (منظور – خواب آور بود). تو هیشکی رو نمی ترسونی. دل و جراتت رو در اون مبارزه دیدم. مثل یک موش گنده. آبروت رو می برم.

انگانو با انتشار عکسی از مبارزه جونز – ریس که جونز در حال فرار بود پاسخ داد: اتفاقا من هم چند تا ویدیو نگاه کردم.

Facebook
Twitter

پیشبینی‌ کورتیس بلیدز از فایت جان جونز – استیپه میوچیچ: انتخاب من استیپه هست، اون چند بار توی مسابقات پنج راندی بوده و نشون داده که قدرت ناک اوت داره

کورتیس بلیدز شنبه شب و در مسابقات پیش رو به مصاف تام اسپینال میرود. او در برنامه‌ی “فایتر در مقابل نویسنده” در مورد فایت

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.