پیشنهاد و راه حل دنیل کورمیر برای مبارزه با استیپه میوچیچ

daniel cormier

دنیل کورمیر پس از شکست در مقابل استیپه میوچیچ به دنبال سومین مبارزه در مقابل وی میباشد. او پیشتر اعلام کرده بود که مسابقه سوم در مقابل قهرمان سنگین وزن یو اف سی‌ آخرین نبرد او خواهد بود. استیپه میوچیچ پس از شکست دادن کورمیر به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه چشم و سپس شیوع ویروس کرونا، مدتهاست که از میادین مسابقه به دور است. او که در این مدت درگیر کار پر مشغله خود بوده (آتش نشانی‌) در مصاحبه‌ای گفت که او برای مبارزه از کسی‌ فرار نمیکند و اینکه او به دنبال مکانی برای از سر گرفتن تمرینات است. دنیل کورمیر که باخت خود را هنوز در مقابل میوچیچ هضم نکرده با زدن توییتی جواب میوچیچ را داد.

هی‌ قهرمان (میوچیچ) من همین الان پیامی از کایل در زبرا متس دریافت کردم و اون می‌خواست که این رو به تو بگه: “به استیپه بگو که من می‌تونم در ۵ روز برای اون هم تشک تمرین و هم کیج تهیه کنم. قرار داد مسابقه رو امضا کن و  شماره کارتت رو به من بده.”

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.