تهدید جان جونز: شاید یکی دو سال دیگه برگردم

jon jones

مذاکرات اخیر یو اف سی با جان جونز برای مبارزه او در مقابل فرانسیس انگانو، خشم قهرمان لایت هوی ویت یو اف سی را برانگیخت. جان جونز در چند روز اخیر علاقه بسیار زیادی به بالا رفتن به دسته سنگین وزن و مقابله با فرانسیس انگانو نشان داده. با این حال جانی بونز این کار را فقط در ازای پاداشی درست و حسابی انجام خواهد داد.

جونز امروز در توییتر اعلام کرد که اگر یو اف سی حق وی را پرداخت نکند، او به این زودی ها مبارزه نخواهد کرد.

همین الان داریم با یو اف سی مذاکره می کنیم. باور کردنی نیست (پیشنهاد یو اف سی). پیش از اینکه بحث اعداد رو وسط بکشیم باید بگم که یو اف سی برای مبارزه من با انگانو یا حتی بالا رفتن به دسته سنگین وزن، تمایلی به پرداخت پول بیشتری نداره. به من گفتند که شاید درصد بیشتری از فروش پِی پر ویو دریافت کنم (فروش اینترنتی مسابقات).

هواداری از جونز سوال کرد که آیا میراث از پول مهم تر نیست؟ جونز پاسخ داد.

راستش خیر، نه در این مرحله دوران حرفه ایم. من همین امروز هم میتونم بازنشسته بشم (بارم رو بستم). من کارم رو انجام داده ام و مردم و کمپانی (یو اف سی) رو بیش از ده سال سرگرم کرده ام.

جونز افزود.

دوران خوبی بود بچه ها، شاید یکی دو سال دیگه دیدمتون. شاید وقتی که پیشنهاد بهتری دادن برگردم. تا اون موقع یادتون نره – سلامتی، تمرین و خانواده.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.